BOSU Core

Co je BOSU

BOSU je moderní a oblíbený systém cvičení určený pro komplexní zpevnění svalů celého těla, který má pozitivní vliv na zdravé držení těla, fyzickou kondici.
 
bosu.png

Pro koho je BOSU cvičení

Cvičení na BOSU je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií ať už se jedná o vrcholové sportovce, nebo ty, kteří cvičí doma pro zdraví.

Cvičení je vyjímečné v tom, že zapojuje nejen vědomě ovládané svaly, ale i hluboké kosterní a další důležité svaly, které na rozdíl od našich prapředků vinou moderního životního stylu nepoužíváme a které zajišťují správné držení těla. Ochablost těchto svalů pak zapříčiňuje velmi časté bolesti zad a kloubů. BOSU Balance Trainer byl původně vyvinutý pro rehabilitaci.

Cvičení na BOSU a výhody

BOSU cvičení komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém. Odměnou Vám tedy bude pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci odstranit bolesti zad a šíjových svalů a vypracovat Vaše břišní svaly lépe než kterákoliv jiná technika cvičení či tréninkový stroj.

Typy cvičení

V našem rehabilitačním centru se aktuálně zabývame typem cvičení Bosu Core.

Díky Bosu Core zpevníte nejen hluboké břišní a zádové svaly (core), ale i ostatní části těla. Vytvarujete si svou postavu, která bude na pohled pevnější.
Lekce jsou zaměřené na posilování hlubokých svalů těla, zvýšení ohebnosti a vytrvalosti, odstranění bolesti páteře a tvarování pevných, dlouhých a štíhlých svalů.

Důležité je provedení a respektování limitů vlastního těla.

Cvičení nijak nezatěžuje klouby!!!

Cvičí se bez obuvi.

Co s sebou na lekci

  • pohodlné oblečení
  • ručník
  • pití
Délka lekce: 50 min.
Cena lekce: 100,- Kč

Termíny cvičení

Úterky od 14:30 hod.
Čtvrtky od 16:30 hod.

Copyright © 2022 Relief-rehabilitační centrum s.r.o. All Rights Reserved.