O nás

Vítejte v rehabilitačním centru Relief

Vítáme Vás v nově otevřeném rehabilitačním a relaxačním centru Relief
Bc. Kateřina Mlčáková - Recepční

Jmenuji se Kateřina Mlčáková. V našem novém rehabilitačním a relaxačním centru pracuji jako recepční a jako první Vás u nás přivítám. Náš tým zkušených fyzioterapeutek mohu všem doporučit a těším se na Vaši návštěvu.

2020-08-05_01.jpeg
Zuzana Krejdlová - Fyzioterapeut

Jmenuji se Zuzana Krejdlová a jsem atestovaný a registrovaný fyzioterapeut. Ve své praxi se snažím poskytnout kvalitní odbornou péči a pomoc při řešení Vašich fyzických obtíží.

Image
Image
Mgr. Aneta Šudomová - fyzioterapeut

Jmenuji se Aneta Honzárková a v našem rehabilitačním centru pracuji jako fyzioterapeutka. Terapii se snažím nastavit tak, aby nebyla pacientem vnímaná jako povinnost, ale jako aktivita, která léčí a baví zároveň.

Mgr. Kateřina Ročková - fyzioterapeut
Jmenuji se Kateřina Ročková a jsem fyzioterapeutka věnující se rehabilitaci miminek, dětí i dospělých. Svou prací se snažím napomáhat klientům zbavit se jejich akutních i chronických obtíží pohybového aparátu. Při terapii pracuji především s metodou ACT, která využívá poloh raného motorické vývoje a jejímž hlavním cílem je napravit naše špatné pohybové návyky.
Image
Nikoleta Röhrichová
Mgr. Nikoleta Röhrichová - fyzioterapeut

Jmenuji se Nikoleta Röhrichová a jsem maminka fyzioterapeutka. Ve své praxi se věnuji především oblasti gynekologické fyzioterapie. Zaměřuji se na ženy toužící otěhotnět, ženy podstupující metodu IVF, také ženy v období těhotenství a po porodu. 

Adéla Stryková - studentka fyzioterapie

Jmenuji se Adéla Stryková a jsem studentkou fyzioterapie na Masarykově Univerzitě. Ke zdraví přistupuji komplexně a pohyb vnímám jako jednu z jeho neodmyslitelných součástí. Své nadšení a znalosti pohybu Vám ráda předám při skupinových lekcí, které rehabilitační centrum Relief nabízí.

Image

Kontaktujte nás

Objednávky přijímáme na následujících kontaktech
Rozkošská 2324
580 01 Havlíčkův Brod
Recepce
Kateřina Mlčáková 777 918 800
 
info@reliefhb.cz
Copyright © 2021 Relief-rehabilitační centrum s.r.o. All Rights Reserved.