O nás

Vítejte v rehabilitačním centru Relief

Vítáme Vás v nově otevřeném rehabilitačním a relaxačním centru Relief
Bc. Kateřina Mlčáková - Recepční

Jmenuji se Kateřina Mlčáková. V našem novém rehabilitačním a relaxačním centru pracuji jako recepční a jako první Vás u nás přivítám. Náš tým zkušených fyzioterapeutek mohu všem doporučit a těším se na Vaši návštěvu.

2020-08-05_01.jpeg
Zuzana Krejdlová - Fyzioterapeut

Jmenuji se Zuzana Krejdlová a jsem atestovaný a registrovaný fyzioterapeut. Ve své praxi se snažím poskytnout kvalitní odbornou péči a pomoc při řešení Vašich fyzických obtíží.

Mgr. Aneta Šudomová - fyzioterapeut

Jmenuji se Aneta Šudomová a v našem rehabilitačním centru pracuji jako fyzioterapeutka. Terapii se snažím nastavit tak, aby nebyla pacientem vnímaná jako povinnost, ale jako aktivita, která léčí a baví zároveň.

Mgr. Kateřina Ročková - fyzioterapeut
Jmenuji se Kateřina Ročková a jsem fyzioterapeutka věnující se rehabilitaci miminek, dětí i dospělých. Svou prací se snažím napomáhat klientům zbavit se jejich akutních i chronických obtíží pohybového aparátu. Při terapii pracuji především s metodou ACT, která využívá poloh raného motorické vývoje a jejímž hlavním cílem je napravit naše špatné pohybové návyky.
Mgr. Jan Kabrda - fyzioterapeut
Jmenuji se Jan Kabrda a v Reliefu pracuji jako fyzioterapeut. Problémy pohybového ústrojí, se kterými za mnou přicházíte, se vždy snažím co nejlépe vysvětlit, aby byl efekt rehabilitace maximální a Vy jste odcházeli s pocitem dobře odvedené práce.
Bc. Adéla Stryková - studentka fyzioterapie

Jmenuji se Adéla Stryková a jsem studentkou fyzioterapie na Masarykově Univerzitě. Ke zdraví přistupuji komplexně a pohyb vnímám jako jednu z jeho neodmyslitelných součástí. Své nadšení a znalosti pohybu Vám ráda předám při skupinových lekcí, které rehabilitační centrum Relief nabízí.

Nikoleta Röhrichová
Kolega/Kolegyně - fyzioterapeut
Jste fyzioterapeut? I tady může být Vaše fotografie, pokud se přidáte do našeho týmu. Neváhejte nás kontaktovat a zeptat se na aktuální volné pozice...
Copyright © 2022 Relief-rehabilitační centrum s.r.o. All Rights Reserved.